Opoja.net

Mërgimtari e kthen veturën në ‘zebra’ si në ‘bahçe të babës’

Një qytetar nga komuna e Gjilanit ka dërguar një fotografi  për të treguar se një qytetar nga Gjermania e ka kthyer veturën e tij në mënyrë të papranueshme në qendër të qytetit.

Në fotografitë e dërguara duket qytetari që kthen veturën e tij në zebra pasi si duket ka ndërruar mendje se në cilën rrugë të vazhdojë udhëtimin.

 

Kohët e fundit janë shtuar ndjeshëm shkeljet e rregullave të trafikut, por Policia tashmë po është më ndërvepruese me qytetarët dhe mediat për publikimet online, përcjell Periskopi.

The post Mërgimtari e kthen veturën në ‘zebra’ si në ‘bahçe të babës’ appeared first on FaktePlus.

Katër vatra të zjarrit janë aktive në Kosovë

Opoja.net

Përhapja e zjarreve në Kosovë, kjo është vatra më serioze

Opoja.net

Kurti: Mërgata, pjesë thelbësore e zhvillimit të qëndrueshëm

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend