Merr flakë një veturë në autostradë, brenda ishin tre fëmijë

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Kosova

Një veturë është përfshirë nga flakët sot në autostradë, në fshatin Nikaj të Kaçanikut, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli, i cili ka thënë se nuk ka të lënduar pasi që personat që kanë qenë brenda kanë arritur të dalin nga automjeti.

Në veturë ishin prezentë një çift dhe tre fëmijët e tyre nga Maqedonia e Veriut.

Veseli tha se në vendngjarje ka dalë ekipi nga brigada e zjarrfikësve të Kaçanikut dhe policia po heton shkaqet për të zbardhur rastin.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-