Opoja.net

Mot i nxehtë dhe me vapë në ditën e parë të muajit gushtit

Në ditën e parë të muajit gusht parashikohet të mbaj mot kryesisht me diell.

[wpsr_share_icons icons=”facebook,twitter,whatsapp,viber” icon_size=”32px” icon_shape=”drop” center_icons=”yes”]

5446
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 17-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 36-37 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i jugperëndimit.

Zaev krah Kurtit: Kosova është një nga partnerët tanë më të mirë

Opoja.net

Sot zyrtarisht fillon fushata zgjedhore, IKShPK apelon që të ndalohen tubimet

Opoja.net

Kurti-Lajçakut: Kosova është palë në dialog, jo temë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto