Moti sot me vranësira dhe shi

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë Celsius.

Ndërkaq maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5 e 7 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorolgjik i Kosovës përcjell Klankosova.tv

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-