Opoja.net

Motoçiklisti në Dragash përplaset me drurin, pëson lëndime të rënda trupore

Në komunën e Dragashit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime të rënda trupore.

Një person i gjinisë mashkullore gjersa ishte duke drejtuar motoçikletën, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka goditur një dru jashtë rruge.

Si pasojë ngasësi ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Sipas Policisë aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 15:40.

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net