Opoja.net

Në oborrin e ish fabrikës së duhanit në Prizren gjenden 77 fishekë

Një punëtor i shërbimit komunal për pastrim në Prizren, ka raportuar se në rrugën “Turgut Ozal”, në oborrin e ish-fabrikës së duhanit ka gjetur një qese plastmasi dhe gjatë tentimit që të njëjtën ta largojë nga qesja kanë rënë disa fishekë.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosvoës, raportohet se njësiti i FSK-së kanë larguar nga vendi i ngjarjes 77 copë fishekë të kalibrit 12.7 mm, njofton Opoja.net.

546

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net