Opoja.net

Nënshkruhet memorandumi, pritet aksioni për kapjen e qenve endacak në Dragash

Sot është nënëshkruar memorandumi i bashkëpunimit ndërmjet Fondacionot Stray CoCo, JCI- Prizren, Pro Vet dhe Komunës së Dragashit.

Fondacioni Stray CoCo mbulon koston e trajnimit të qenëve endacak falas.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

JCI-Prizren dhe komuna e Dragashit do të organizojë sesione informuese në shkolla dhe me publikun e gjerë, si dhe fushata për mediat në lidhje me programin KSVL.

Implementimi i projektit do të bëhet në bashkëpunim me Drejtorinë për Mbrojtje Shpëtim dhe Shërbime Publike dhe do të realizohet në periudhën gusht – shtator./Opoja Sot/

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net

Biografia e Shaban Shabanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto