Nëse ju thirr numër nga Mali i Zi që nuk e njihni, mos u lajmëroni

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dhjetëra qytetarë janë ankuar në rrjete sociale se po shqetësohen nga numra të panjohur me prefiks malazez.

Sipas tyre, nëse dikush po e hap thirrjen atëherë po u harxhohet krediti.

Shumë prej tyre kanë publikuar fotografi nga thirrjet e tilla në grupin “Maniakë t’Teknologjisë” në Facebook, ndërsa thonë se kur hapin telefonin atyre nuk u lajmërohet askush.

Foto:  “Maniatë t’Teknologjisë”

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-