Nëse keni fakte për krimet e luftës në Kosovë dërgoni në këtë e-mail

Opoja.net Opoja.net Kosova

Ministria e Drejtësisë ka bërë apel për të gjithë qytetarët, organizatat qeveritare dhe të tjerët që të dërgojnë cdo fakt të krimeve të luftës që posedojnë në emailin dokumentimi.md@rks-gov.net.

Kjo është komunikata e plotë e Ministrisë së Drejtësisë:

Të gjithë qytetarët, organizatat dhe të tjerët të cilët posedojnë dokumente, dhe dëshmi që përmbajnë fakte, hulumtime të cilat i kanë kryer dhe i konsiderojnë relevante të na i dërgojnë në këtë email adresë dokumentimi.md@rks-gov.net.

Adresimi i krimeve të kryera gjatë luftës është një ndër prioritetet e Ministrisë së Drejtësisë, prandaj për këtë kërkojmë bashkëpunimin tuaj.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-