Nëse keni frikë nga fluturimet e natës, kjo fotografi mund të thellojë frikën tuaj edhe më shumë

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Nëse ka tre ose katër pilotë në fluturim, dy pilotë drejtojnë aeroplanin, ndërsa një ose të dy pilotët e tjerë mund të flenë.

Në shumicën e aeroplanëve hapësira për pilotët ku ata mund të pushojnë gjatë fluturimeve të gjata është e vendosur prapa kabinës dhe mbi klasën e parë.

Ne nuk jemi të sigurt pse ky pilot vendosi të bëjë një sy gjumë pikërisht këtu.

Ndoshta fotografia është bërë nga një shaka e pastër midis kolegëve. /Telegrafi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-