Opoja.net

Neshat Flugaj nga Opoja në mesin e policëve të cilët u graduan sot

Policisë së Kosovës sot i janë shtuar edhe disa të graduar. Një ceremoni zyrtare i dedikohet promovimit/gradimit të zyrtarëve të Policisë së Kosovës.

Në këtë ceremoni kanë marrë pjesë Ministri i Punëve të Brendshme Ekrem Mustafa, Drejtori i Përgjithshëm i PK-së Rashit Qalaj si dhe përfaqësues të tjerë të institucioneve vendore dhe ndërkombëtare.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Në listën e publikuar nga Policia e Kosovës është edhe kolonel Neshat Flugaj nga Opoja i cili është graduar nga Ministri i punëve të Brendshme Ekrem Mustafa si dhe Drejtori i përgjithshëm i PK-së Rashit Qalaj, shkruan Media Lokale.

Këtu gjeni listën e plotë të policëve të graduar.

 

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto