Opoja.net

Një femër mashtron një tjetër për rregullim të vizave gjermane

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasi në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia rregulluar një vizë gjermane.

Policia njofton se me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

559

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net