Opoja.net

Një ide e sallatës së shpejtë për iftar

Kuzhina
Një ide e sallatës së shpejtë për iftar

Receta: 2 karota ,1 kastravec, 5 lug gjelle ajkë e tharët, 3 lugë gjelle gjizë, kripë

VIDEO:

 

Loading...

Mos i humb

Receta e orizit të ngrohtë me brokoli – shije dhe shëndet në një pjatë

Opoja.net

Mënyra më e thjeshtë për të përgatitur sherbetin e ëmbëlsirave, në frigorifer

Opoja.net

Mënyra më e mirë për të gatuar omletin

Opoja.net

Zbulohet sekreti i recetës së ‘espresso’-s më të mirë

Opoja.net

Akullore me buburreca, vodka me merimanga dhe burger me karkaleca, ushqime luksoze nga e gjithë bota

Opoja.net

Mish rose me portokall

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net