Opoja.net

Një person krijoi një “mbulesë përqafimi” që të mund të përqafojë gjyshen e tij

Kuriozitete
Një person krijoi një “mbulesë përqafimi” që të mund të përqafojë gjyshen e tij

Antony Cauvin, 29-vjeçar, nga Stratford-upon-Avon, krijoni një ambient të përshtatshëm që të mund ta përqafojë gjyshen e tij pas një muaji të ndarë, transmeton lajmi.net.

“Mbulesa e përqafimeve” duke të jetë shumë e sigurtë në mënyrë që dy persona të mund të përqafohen të sigurtë pa pasur frikë që mund të infektohen nga njëri tjetri.

Antony e testoi në fillim me gruan e tij Miriam para se ta testonte me gjyshen e tij, dhe e rregulloi atë në kopsht.

Miriam, gruaja e tij e filmoi momentin e mahnitshëm kur ai dhe gjyshja e tij po përqafoheshin, me videon e cila u shpërnda në Facebook dhe mori miliona shikime. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

“Dëshpërim Kosova” – qytetari që po proteston kundër Qeverisë Hoti (VIDEO)

Opoja.net

Rrethi i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Rreth i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Dogana: Kosovarët shpenzojnë 300 milionë euro në duhan brenda vitit

Opoja.net

Ndërpritet restaurimi i mullirit (VIDEO)

Opoja.net

Burgu i torturave bëhet muze unik në kryeqytet (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net