Njerëzit absorbojnë energji nga tjerët

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Shëndeti

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndiheni pa energji kur keni shpenzuar kohë me dikë të caktuar? A jeni ndjerë në plot kuptimin e fjalës sikurse ai person jua ka vjedhur energjinë dhe ju ka ulur disponimin e keq? Sipas studimeve të kryera thuhet se njerëzit mund të absorbojnë energji nga njerëzit tjerë. Ky lloj i energjisë në qeniet e gjalla ndryshe quhet edhe ‘bioenergjetika’.

Source

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-