Nxënësit e Dragashit të Premten aksion vullnetar për pastrimin e ambientit

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Të gjithë nxënesit dhe mësimdhënësit ditën e premte, 19.04.2019 në orën 8:50 të fillojnë aksionin vullnetar dhe të ndihmjnë në pastrimin e të gjitha hapsirave përreth shkollës dhe rrugëve kryesore të vendbanimeve përkatës, deri në ora 12:00.

Vendimin e plotë nga Drejotria Komunale për Arsim e keni më poshtë:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-