Pas Labit edhe kjo aktore nuk beson që ka virus!

Lajme
Pas Labit edhe kjo aktore nuk beson që ka virus!

Aktorja e njohur shqiptare Delinda Disha ka shprehur mendimin e saj përsa i përket koronavirus duke u shprehur se nuk është ekzistent.

Delinda, njësoj si disa personazhe të tjerë publik mendon se kemi të bëjmë me një mashtrim për të përhapur panik.

Në Instastory ajo ka ripublikuar mendimin e saj rreth përhapjes së koronavirus.

“COVID-19 është një mashtrim i madh për të hapur panik në popullsi për të bërë vaksinën. Por ne duhet të jemi të gjithë bashkë për t’i thënë jo. Një gënjeshtër që po i shkatërron njerëzit psikologjikisht dhe ekonomikisht”.

kosova-me-masa-te-reja-kunder-covid-19

Edhe 75 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 38 pacientë të tjerë

Opoja.net

GJASHTË VIKTIMA DHE 182 RASTE TË REJA ME COVID-19, SHËROHEN 33 PACIENTË

Opoja.net

Vuçiq: Lavrov na dha informacione brengosëse, do të na bëjnë presion të madh për Kosovën, ka plane që s’na i kanë treguar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net