Pas reshjeve të borës, kjo është gjendja e rrugëve në pikat kufitare

Opoja.net Opoja.net Kosova

Nga pasditja e së hënës kanë filluar reshjet e borës, të cilat kanë shkaktuar telashe në komunikacion

Ministria e Punëve të Brendshme ka përditësuar të dhënat e fundit rreth gjendjes së rrugëve në vend, pas reshjeve të borës.

Sipas MPB-së, shumica e rrugëve janë të kalueshme vetëm me pajisje dimërore.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-