Opoja.net

Pensionohet pas 40 viteve si mësimdhënës, Ziqiri Kolloni përshendetët me nxënësit dhe koleget

Pas 40 vitesh punë sistematike, të palodhshme dhe të përkushtuar në arsim, Arsimtari Ziqiri Kolloni i dha fund karrierës së tij si mësimdhënes.

Sot, ai mbushi 65 vjet, i la nxënësit dhe u pensionua. Udhëheqja e shkollës, kolegët dhe nxënësit e tij, por edhe familjar në një manifestim të organizuar me këtë rastin e pensionimit i dhanë Arsimtarit Ziqiri lavdata dhe mirënjohje për punën që e ka bërë dhe për rezultatet që i ka arritur gjatë këtyre viteve.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

I urojmë shëndet të mirë dhe pensionim të rehatshëm!

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto