Opoja.net

Përfshihet nga zjarri “Radio Gora” në Dragash

Kronika Opoja
Përfshihet nga zjarri “Radio Gora” në Dragash

Mëngjesin e sotëm “Radio Gora” në Dragash është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Opoja.net, njëri nga punonjësit e kësaj radio, Jakub Gornicki.

Ai ka thënë se nuk ka shumë informacione nëse ka persona të lënduar apo jo.

“Nuk e di nuk kam informacione a ka persona të lënduar. Së shpejti pritet të vijnë edhe zjarrfikësit për të intervenuar”, ka thënë Gornicki.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar zjarrin./Opoja.net

UNICEF dhe Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë ndihmojnë shkollat e komunës së Dragashit me mjete higjienike

Opoja.net

1,643 persona të pagjetur në Kosovë, 2 janë nga Dragashi

Opoja.net

“Jeta në Kosovë” ndan mirënjohje për kryetarin Shabani

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net