Përfshihet nga zjarri “Radio Gora” në Dragash

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika Opoja

Mëngjesin e sotëm “Radio Gora” në Dragash është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Opoja.net, njëri nga punonjësit e kësaj radio, Jakub Gornicki.

Ai ka thënë se nuk ka shumë informacione nëse ka persona të lënduar apo jo.

“Nuk e di nuk kam informacione a ka persona të lënduar. Së shpejti pritet të vijnë edhe zjarrfikësit për të intervenuar”, ka thënë Gornicki.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar zjarrin./Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-