Policia serbe ia anulon holandezit të gjitha vulat hyrëse të Kosovës

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një qytetar holandez ka treguar se policia kufitare serbe ia ka anuluar të gjitha vulat hyrëse të Kosovës, transmeton Gazeta Sinjali.

Vincent W .J. van Gerven Oei  në një postim në Twitter ka shkruar se patrulla serbe kufitare i ka vendosur vulën “Anulim”, në të gjithë vulat e Kosovës.

“Patrulla kufitare serbe është patetike e fëmijërore, duke i vulosur të gjitha vulat kosovare të hyrjes me ‘ANULIM’”, ka shkruar ai.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-