Opoja.net

Policia shqipton 1260 tiketa trafiku

Kronika
Policia shqipton 1260 tiketa trafiku

Policia  e Kosovës përmes statistikave 24 orëshe, ka bërë të ditur se ka gjobitur 1260 qytetarë në trafik.

Gjatë 24 orëve pjesë e statistikave kanë qenë edhe aksidentet me të lënduar  numri arrinë në tetë persona ndërsa me të pa lënduar kap shifrat prej 26 persona.

Sa i përket arrestimeve janë gjithsej 25 persona, në mbajtje shtatë dhe në vuajtje të dënimit pesë. /Opoja.net/

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net