Prishtinë, fëmijët e mbrojnë qenin nga shiu – e lagen vet (FOTO)

Kuriozitete
Prishtinë, fëmijët e mbrojnë qenin nga shiu – e lagen vet (FOTO)

Jo rrallë herë nëpër rrjetet sociale qarkullojnë fotografi dhe video që shfaqin dashurinë e fëmijëve për kafshët.

Kësaj radhe një fotografi e tillë është shkrepur në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, njofton Klan Kosova.

Është qytetari Liri Blaka ai i cili e ka shpërndarë fotografinë, ku shihen dy fëmijë duke e mbuluar qenin me një copë kartoni për ta mbrojtur nga shiu, ani pse për vete qëndronin në shi.

Shpjegim: Fotografia është publikuar të enjten (11.06.2020) në grupin privat #rriNshpi me neve

klankosova.tv

 

Me rastin e frenimit me motor, a është zero shpenzimi i karburantit?

Opoja.net

Djaloshi nga Prizreni tenton të hajë 50 qebapë (VIDEO)

Opoja.net

Pesë gabime që i bëni gjatë vozitejes, as nuk e dini që po i bëni

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net