Pritja e Iftarit ne Restaurant ‘DILLI’ e Organizuar nga Vllezrit tan!

Opoja.net Opoja.net Artikuj Opoja

Disa foto te Organizimit te Iftarit ne Restaurant DILLI !

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-