Opoja.net

Qytetari në Klinë ndalon veturën në rrugë dhe hedh mbeturina

Një qytetar ka bërë një gjest të pahijshëm mbrëmjen e sotme tek ura e Klinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar një video ku shihet se si një person ndalon veturën dhe hedh mbeturinat tek ura.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Më poshtë mund ta shihni videon nga momenti kur ai hedh mbeturinat:

/Gazeta Sinjali/

Tensionet në veri, Kosova dhe Serbia takohen nesër në Bruksel

Opoja.net

Vendimi për shtesat e lehonave dhe fëmijëve, i mangët pa masa shtesë

Opoja.net

Kosova lëshon targat “Historike”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto