Opoja.net

Qytetari në Klinë ndalon veturën në rrugë dhe hedh mbeturina

Një qytetar ka bërë një gjest të pahijshëm mbrëmjen e sotme tek ura e Klinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar një video ku shihet se si një person ndalon veturën dhe hedh mbeturinat tek ura.

Më poshtë mund ta shihni videon nga momenti kur ai hedh mbeturinat:

/Gazeta Sinjali/

Kosova dhe Serbia heshtin për propozimin amerikan për Ujmanin

Merlinda Guraj

Mot shumë i nxehtë, temperaturat deri në 37 gradë

Merlinda Guraj

Humb jetën një person nga coronavirusi në Kosovë, konfirmohen 20 raste të reja

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net