Rashford e kalon Manchester United në epërsi me gol të bukur kundër Nottingham

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj Nottingham Forest në ndeshjen e xhiros së 17-të në Premierligë.

Marcus Rashford ka realizuar për “Djajtë e Kuq” në minutën e 20-të, shkruan Demokracia.com.

Takimi mes United dhe Nottingham po luhet në stadiumin “Old Trafford”.

PAMJET:

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-