Opoja.net

Resul Sinani të shtunën promovon librin e tij i cili ka dal në shitje

Një libër të cilin ka kohë që e ka përfunduar, tash ka dal në shitje ndersa të shtunën behet promovimi i tij.

Ai ka shkruar në facebook për ti njoftuar miqët: Tung! Tashme ka dale nga shtypi libri im “Moderatori dhe moderimi ne televizion”. Promovimin e kam te Shtunen me 8 tetor 2011, ne oren 11, ne Universitetin AAB Riinvest qe eshte Botues i Librit. Ardhja Juaj me nderon. Ju mirepres! Faleminderit…/Opoja.Net/

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net