Rrah ish të dashurën, arrestohet prizrenasi

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Besim Telaku” në Prizren është raportuar për një rrahje.

Në raportin policor thuhet se një mashkull, ka rrahur ish të dashurën e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-