Opoja.net

Rrahje mes dy familjeve në Prizren, përfshihen edhe gratë

Si pasojë e një mosmarrëveshje, dy familje nga Prizreni janë përfshirë në një rrahje mes-veti.

Sipas Policisë, në këtë rrahje janë përfshirë pesë meshkuj dhe dy femra, ku të dyshuarit dhe një viktimë tjetër femër kanë pësuar lëndime, ku pas kësaj kanë pranuar tretman mjekësor.

585

Me çka po nxeheni në këto ditë të ftohta ?

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net