Rrëshqet dhe rrotullohet një automjet

Opoja.net Opoja.net Kronika

Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në gjithë vendin po hasin në vështirësi për të qarkulluar me veturat e tyre.

Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të Istogut, ku një veturë shihet se si ka dalë jashtë rruge.

Nuk bëhet e ditur për ndonjë të lënduar, ndërsa vlen të theksohet se rrugët në këtë komunë nuk janë mirë të pastruara.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-