Opoja.net

Rrëshqet dhe rrotullohet një automjet

Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në gjithë vendin po hasin në vështirësi për të qarkulluar me veturat e tyre.

Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të Istogut, ku një veturë shihet se si ka dalë jashtë rruge.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Nuk bëhet e ditur për ndonjë të lënduar, ndërsa vlen të theksohet se rrugët në këtë komunë nuk janë mirë të pastruara.

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto