Opoja.net

Samsung Galaxy S10 shihet në një foto të re

Samsung Galaxy S10 është shfaqur përsëri, këtë herë në një foto shumë zyrtare që tregon telefonin me sistemin e vet të trefishtë të kamerave.

Imazhi i ri i rrjedhur vjen nga IceUniverse gjithnjë i besueshëm, që ndan imazhin në Twitter, thjesht duke thënë emrin e pajisjes.

Pritet të ketë një sërë variantesh të reja S10 që duhet të shfaqen herët në 2019, duke përfshirë modelin S10, S10 +, 5G S10 dhe potencialisht një model S10 Lite. Secili prej tyre pritet të shfaqë ekran të ndryshëm, siç tashmë është lajmëruar zyrtarisht nga Samsung.

Ndërsa modeli kryesor duhet të shfaqë një ekran krejtësisht pa korniza, variantet më të përballueshme duhet të shfaqin pikat si Infinity-O të kamerës në ekran dhe sistemet e kamerës të stilit Infinity-V teardrop.

Samsung pritet të lansoj Galaxy S10 në MWC në shkurt. /Telegrafi/

Biden: Pata një “takim shumë të mirë” me presidentin Erdoğan

Merlinda Guraj

Nagavci: Mësimi vazhdon sipas skenarëve dhe rekomandimeve të IKShPK-së

Merlinda Guraj

Arsenali e bën prioritet rikthimin e Odegaard

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net