Seanca e rregulltë e Kuvendit Komunal Dragash (Foto)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Dragash, 29 shtator, – Seanca e rregulltë e Kuvendit Komunal në Dragash, edhe pse nuk e kemi kuptuar se qka ka ndodhur të pakten kemi siguruar disa fotografi.

© Opoja.Net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-