Sh.M.U. “Sezai Surroi” në Bellobrad sot shënoj ditën e saj

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Edhe Sh.M.U. “Sezai Surroi” në Bellobrad sot shënoj ditën e saj
Këtë vit kjo ditë u kremtua me një godinë shkollore të re e moderne dhe me një drejtor të ri, që është shumë ambicioz për ta quar këtë institucion shkollor drejtë sukseseve të reja, të shumta dhe të mëdha.
Pas ceremonisë protokollare u dha edhe një program i pasur kulturor e artistik nga nxënësit e kësaj shkollë.

 960300_567594130022233_2266471414458857773_n 1184829_567594126688900_4210660043371396583_n 10288769_567594110022235_7532008661540889791_n 10305250_567594143355565_4287246433289261609_n 10363725_567594276688885_7251984157679358339_n

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-