Shkelet një fëmijë në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një fëmijë është shkelur me veturë në Prizren. Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

Pas trejtimit mjekësor, ai është lëshuar në shtëpi. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-