Sot do të mblidhet Qeveria e Kosovës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do ta mbledh kabinetin qeveritar.

Mbledhja e Qeverisë pritet të nis nga ora 10:00.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-