Sot do të mblidhet Qeveria e Kosovës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do ta mbledh kabinetin qeveritar.

Mbledhja e Qeverisë pritet të nis nga ora 10:00.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-