Sulmoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet burri në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren që po dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit policor, si pasojë e rastit, viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Një grua shtatzënë u vra më armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës në oborrin e Klinikës së Gjinekologjisë në QKUK. Dorasi dyshohe të jetë bashkëshorti i saj, i cili sipas Policisë së Kosovës, ende është në arrati.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-