Opoja.net

Sulmon ish të dashurën, arrestohet nga policia në Prizren

Një person është arrestuar në rrugën “Tirana”, në Prizren, pasi që ka sulmuar fizikisht ish të dashurën e tij.

Policia e Kosovës njofton, se sulmuesi është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Vendimi është marrë nga prokurori i Prokurorisë Themelore në Prizren.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto