Opoja.net

Të mbjellësh perime në katin e 6-të sikur Alush Seferi (VIDEO)

Kuriozitete
Të mbjellësh perime në katin e 6-të sikur Alush Seferi (VIDEO)

Gazetari Kushtrim Bekolli, sjell punën dhe rrëfimin e një personi që shfrytëzon maksimalisht hapësirat në ndërtesën e tij për të mbjellur perime të ndryshme.

Por, e veçanta është që bahçen e ka në katin e 6-të.

Se kush është Alush Seferi, dhe çka ka të mbjellur e kuptojmë përmes stories.

Ora 7 – Të mbjellës perime në katin e 6-të sikur Alush Seferi – Klan Kosova

Ora 7 – Të mbjellës perime në katin e 6-të sikur Alush Seferi – Klan Kosova Java e re në Klan Kosova nisi me gazetarin Kushtrim Bekolli, i cili sjell punën dhe rrëfimin e një personi që shfrytëzon maksimalisht hapësirat në ndërtesën e tij për të mbjellur perime të ndryshme. Por, e veçanta është që bahçen e ka në katin e 6-të. Se kush është Alush Seferi, dhe çka ka të mbjellur e kuptojmë përmes stories që e sjell Kushtrimi.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Dimanche 24 mai 2020

Loading...

Mos i humb

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

Opoja.net

Ky është amerikani që fitoi dy herë nga katër milionë dollarë në llotari

Opoja.net

Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Opoja.net

Familja Alibajro, farkëtarët e vjetër të Prizrenit, tre shekuj traditë (VIDEO)

Opoja.net

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145

Opoja.net

74 vjeçari nga Prekazi që ëndërr kishte të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net