Të pasmet bombastike në pah, Ivana Knoll shkëlqen edhe pas Botërorit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ivana Konoll ishte pa diskutim një prej muzave më seksi në Kupën e Botës në Katar.

Modelja kroate tërhoqi vëmendje në shkallët e stadiumeve me bukurinë dhe linjat e saj perfekte trupore.

Me Botërorin të mbyllur prej disa ditësh, tashmë Ivana shkëlqen në “Instagram”, ku shfaqet në një formë fantastike në këto ditë festash, duke marrë si gjithnjë komplimente nga fansat e shumtë.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-