Opoja.net

Të shtunën, spektakël i madh tek Liqeni i Breznes!

Të shtunën, spektakël i madh tek Liqeni i Breznes!

Klubi Zhytjes “Prishtina”, të shtunën, me fillim në orën 13:00, do të organizojë zhytje nën akullin e Liqenit të Breznës.

Lajmin e ka bërë të ditur për Radio Sharri dhe Opoja.net-in nga vetë organizatori i këtij spektakli, Arbër Krasniqi. “Zhytja është paraparë të nisë rreth orës 13:00, ndërsa sot ekipi që tashmë ka ardhur këtu, është duke bërë hapjen e rrugës”, tha Krasniqi, i cili edhe vet është zhytës profesionist.

Ai e ka falënderuar firmën “Qendra – Petrol” nga Plava, e cila iu ka ofruar ndihmë në hapjen e rrugës që çon deri tek liqeni. /Radio SHARRI – Dragash/

Vaktia e Ramazanit 2021 – 1442 h.

Opoja.net

Xhamitë mbahen të hapura këtë Ramazan

Opoja.net

Fillon vaksinimi në Dragash – Drejtori i QKMF-së e merr i pari

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net