Temperatura pranverore të dielën në Kosovë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa në zona të caktuara pritet të ketë reshje të pakta shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në regjionin e Gjakovës mund të jetë kohë pas kohe e fuqishme, me shpejtësi prej 15-42 km/h.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-