Opoja.net

Tentuan të kalonin kufirin për në Kosovë ilegalisht, arrestohen 4 persona

Gjatë mëngjesit të djeshëm në fshatin Kërstec, Dragash janë arrestuar katër të dyshuar.

Në raportin policor thuhet se ishin tre meshkuj dhe një grua, të gjithë shtetas të Shqipërisë, të cilët ilegalisht tentuan të kalonin kufirin Shqipëri-Kosovë.

Të njëjti janë marrë në intervistë dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në pikën më të afërt të kufirit për në shtetin e tyre.

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net