Tërmeti me magnitudë 2.3 shkallë ‘dridh’ Kosovën

Opoja.net Opoja.net Kosova

Sot rreth orës 22:22 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Sipas raportimeve nga terreni tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën qendrore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.3 shkallë të Rihterit, ka goditur në jug të Lipjanit, në Kosovë, rreth orës 22:22, shkruan SuharekaOnline.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-