Opoja.net

Tërmeti me magnitudë 2.3 shkallë ‘dridh’ Kosovën

Tërmeti me magnitudë 2.3 shkallë ‘dridh’ Kosovën

Sot rreth orës 22:22 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Sipas raportimeve nga terreni tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën qendrore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.3 shkallë të Rihterit, ka goditur në jug të Lipjanit, në Kosovë, rreth orës 22:22, shkruan SuharekaOnline.

Afër kampit “Bondsteel” në Ferizaj do të ndërtohet shtatorja e Presidentit Biden

Opoja.net

Pse autostradat e Kosovës janë pa pagesë?

Opoja.net

Mërgimtarët kthehen në shtetet ku jetojnë, kolona vetëm në Merdare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net