Opoja.net

Thaçi: Vjosa Osmani duhet të djersitet nga shpifjet që po bën, nëse dikush nga kjo familje i ka shërby Serbisë, unë e kam luftu

Thaçi: Vjosa Osmani duhet të djersitet nga shpifjet që po bën, nëse dikush nga kjo familje i ka shërby Serbisë, unë e kam luftu

Presidenti Hashim Thaçi sonte në Rubikon ka thënë se kryeparlamentarja Vjosa Osmani me deklaratën e saj rreth dialogut ka dashur të zhvendos vëmendjen nga sulmet që u iu bënë asaj ditëve të fundit rreth familjes së saj, transmeton Periskopi.

‘’Është citim i gabuar, s’di në cfarë cilësie ka dolë. Ka dasht te zhvendos vëmendjen nga problem dhe sulmet që ia kanë ba kohëve të fundit. Sugjeroj qytetarët që do të shkohet drejt të marrëveshje, pa u cënuar integriteti dhe sovraniteti”

‘’Nëse ndokush nga Osmani i ka shërby Serbisë në atë kohë, unë i kam godit. E din Osmani’’. Po të isha në vendin e saj do të isha ndjersitur. Nëse të gjithë ia kanë thënë, do t’ia them edhe unë’

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net