Opoja.net

Tre veta rrahin rendë një mashkull e një femër në Dragash

Lajme Opoja

Një mashkull dhe një femër, të komunitetit goran në fshatin Rapqë të , Dragashit, kanë pësuar lëndime trupore.

Ata janë sulmuar fizikisht nga tre meshkuj po ashtu goranë, raporton Policia e Kosovës.

Viktimat janë dërguar në tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit, përcjell opoja.net.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Ndërron jetë Fari Piraj, komandati i Njësitit të Zjarrfikësve, kryetari Shabani ngushëllon familjarët

Fari Kolloni

Komuna e Dragashit njofton: E hëna është ditë pune, na duhet unitet në këto ditë të vështira

Fari Kolloni

Festa e ditës së flamurit në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net