U raportua e zhdukur, 15 vjeçarja nga Prizreni i lajmërohet familjes: Kam ikur me të dashurin

Opoja.net Opoja.net Kosova

G. M. nga Prizreni që nga dita e premte është larguar nga shtëpia.

Ajo u nis për në shkollë por që nga mësuesi u lajmërua se ajo kishte një javë që nuk shkonte në shkollë.

15 vjeçarja 24 orë pasi u zhduk, iu drejtua të ëmës me një mesazh se është mirë dhe të mos ta kërkojnë, njofton Klan Kosova.

Madje nënës iu tha se ka ikur me të dashurin e saj me dëshirë, por familja nuk ka informacion se ku gjendet vajza.

Rastin babai i 15 vjeçares familjarët e kanë raportuar edhe në polici, derisa këta të fundit janë duke u marrë me rastin.

Familjarët bëjnë apel që nëse dikush mund të ketë ndonjë informacion për vajzën t’i njoftojë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-