Varrimi i Komandant Daut Rakipi ~ Bresane (Foto)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Keto foto i ka siguruar portali jonë, derguar nga Emin Mejdiu. © Opoja.Net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-