Opoja.net

Varrimi i Komandant Daut Rakipi ~ Bresane (Foto)

Keto foto i ka siguruar portali jonë, derguar nga Emin Mejdiu. © Opoja.Net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto