Vdekje e dyshimtë në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një burrë ka ndërruar jetë në rrethana të dyshimta dje në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Viktima ishte dërguar pa shenja jete në spitalin rajonal të Prizrenit, ku vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku.

Trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, aty ku do t’i bëhet autopsia, për ta zbuluar shkakun e vërtetë të vdekjes.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-