Opoja.net

Veliu: Jeta është e gjatë, edhe kur të thotë dikush nuk mundesh, mundesh

Veliu: Jeta është e gjatë, edhe kur të thotë dikush nuk mundesh, mundesh

Agim Veliu do të jetë përsëri ministër i Punëve të Brendshme në qeverinë e sapo formuar e cila udhëheqet nga kryeministri, Avdullah Hoti.

Veliu ka thënë se nuk punon me inate dhe me revanzhe siç pretendon ai që kanë bërë nga Vetëvendosje dhe Albin Kurti, raporton Periskopi.

“Unë në politikë jam moti dhe nuk punoj me inate e me revanzhe, ata gjatë gjithë kësaj kohë e kanë përdor njëfarë rivazhi ndaj meje, por jeta është e gjatë edhe kur dikush mendon që nuk mundesh, mundesh”, tha ai./

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net