Veliu: Jeta është e gjatë, edhe kur të thotë dikush nuk mundesh, mundesh

Opoja.net Opoja.net Lajme

Agim Veliu do të jetë përsëri ministër i Punëve të Brendshme në qeverinë e sapo formuar e cila udhëheqet nga kryeministri, Avdullah Hoti.

Veliu ka thënë se nuk punon me inate dhe me revanzhe siç pretendon ai që kanë bërë nga Vetëvendosje dhe Albin Kurti, raporton Periskopi.

“Unë në politikë jam moti dhe nuk punoj me inate e me revanzhe, ata gjatë gjithë kësaj kohë e kanë përdor njëfarë rivazhi ndaj meje, por jeta është e gjatë edhe kur dikush mendon që nuk mundesh, mundesh”, tha ai./

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-