Opoja.net

Vendet që do të mbesin pa rrymë

Lajme Opoja
Vendet që do të mbesin pa rrymë

KEDS-i përmes një kumtese për media ka njoftuar për vendet të cilat nuk do të kenë rrymë ditët e ardhshme, përcjell Opoja.net

Më 12.06.2017 në NS 35/10 kV Sharr-Dragash do të ndërprehet:

Dalja 10 kV Bresana prej orës 10:00 deri në orën 14:00

Gjatë kohës sa do të zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do të mbesin fshatrat: Blaq, Brodosanë, Buzez, Kuk, Kuklibeg, Zaplluxhe, Afariste : N.P.T “Mulliri” Buzez, N.T.P. Qumshtorja Sharri Kuk dhe Restorant Opoja.

Gjatë të mërkurës policia dënoi 716 qytetarë për mosrespektim të masave antiCOVID

Merlinda Guraj

Betohet Joe Biden, zgjidhet presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara

Merlinda Guraj

“Avullimi” i 2.1 milionë eurove nga Thesari i Shtetit, gjykata ia vazhdon edhe për dy muaj paraburgimin Labinot Grudës

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net