Vendet që do të mbesin pa rrymë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

KEDS-i përmes një kumtese për media ka njoftuar për vendet të cilat nuk do të kenë rrymë ditët e ardhshme, përcjell Opoja.net

Më 12.06.2017 në NS 35/10 kV Sharr-Dragash do të ndërprehet:

Dalja 10 kV Bresana prej orës 10:00 deri në orën 14:00

Gjatë kohës sa do të zgjatin punimet, pa furnizim me energji elektrike do të mbesin fshatrat: Blaq, Brodosanë, Buzez, Kuk, Kuklibeg, Zaplluxhe, Afariste : N.P.T “Mulliri” Buzez, N.T.P. Qumshtorja Sharri Kuk dhe Restorant Opoja.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-